Wspólny spacer z kijkami Nordic Walking w Parku Tysiąclecia. Towarzyszyła nam Dobrochna Łacwick z klubu Żonkil. Uzgodniłyśmy, że raz w miesiącu będziemy chodziły po parku z kijkami.