
24 czerwca Zielonogórskie Amazonki wzięły czynny udział w Pikniku Zdrowia w Drzonkowie organizowanym przez Urząd Marszalkowski Województwa Lubelskiego. Nasze stoisko z profilaktyką cieszyło się dużym zainteresowaniem. To wspaniała inicjatywa stworzyła okazję do przyjaznej profilaktyki zdrowotnej.
Bezpłatne badania, porady lekarzy i warsztaty – takie inicjatywy motywują do zadbania o swoje zdrowie!
Zielonogórskie Amazonki edukowały i mówiły o tym jak ważna jest dla zdrowia profilaktyka!
takie inicjatywy motywują do zadbania o swoje zdrowie:
J twierdzą uczestnicy pikniku, takie






