Aktualności
Historia Stowarzyszenia w 2019 roku
Luty – z okazji Światowego Dnia Chorego Zielonogórskie Amazonki odwiedziły na trzech oddziałach szpitala klinicznego pacjentów onkologicznych. Luty – stoisko profilaktyczne w Szpitalu Uniwersyteckim w Zielonej Górze z okazji Światowego Dnia Walki z Rakiem. Marzec – stoisko profilaktyczne w UMWL Dowiedz się więcej…

